KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6536105
nr 653 6105
osignerad. kvinnoporträtt, 1800-tal, 38x29
Kondition: krackeleringar
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 19:26:31
150 kr
200 kr
250 kr